Uitslagen

prijzenVoor de uitslagen van wedstrijden kun je het beste kijken op de site van KNGU district mid-west. De uitslagen zijn daar het snelst beschikbaar. Dit is wel afhankelijk van hoe snel de organisatie de uitslagen heeft doorgegeven aan de KNGU.

 

 

Hieronder staan de uitslagen van seizoen 2016-2017

 

 

 

 

1 april 2017: 5e voorwedstrijd

Pre instap D2 en Senior F en Junior/Senior div 7

Jeugd D3 en VO N

Instap D3 en Jeugd H

Pupil 2 D3 en KO div 3

Pre instap D3 en pupil 1 D3

 

26 maart 2017: 4e voorwedstrijd

Instap D2

Pupil 1 D2

Jeugd 1 D2 en Senior D

Jeugd G en Junior F

Junior E en Senior E

 

18 februari 2017: 3e voorwedstrijd

(Pre-)Instap D1 en Junior F

Pupil 1 D1 en Junior G

Pupil 2 D2 en Jeugd D1 en Jeugd F

Pupil 2 D1 en Jeugd H

Senior D en E

 

11 februari 2017: clubkampioenschappen

Uitslagen selectie

Uitslagen recreatie

 

21 januari 2017: 2e voorwedstrijd

Pre-instap D2 en pupil 2 D2

Instap D2

Pupil 1 D2

 

10 december 2016: 1e voorwedstrijd

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

Uitslag ronde 5

 

26 november 2016: tumblingwedstrijd

Uitslagen

 

19 november 2016: Clubteamwedstrijd

Uitslagen

Hieronder staan de uitslagen van seizoen 2015-2016

2 juli 2016: Clubkampioenschappen

Selectie

Recreatie

 

18 juni 2016: Toestelfinale

Sprong wedstrijd 1

Sprong wedstrijd 2

Sprong wedstrijd 3

Brug wedstrijd 1

Brug wedstrijd 2

Brug wedstrijd 3

Balk wedstrijd 1

Balk wedstrijd 2

Balk wedstrijd 3

Vloer wedstrijd 1

Vloer wedstrijd 2

Vloer wedstrijd 3

 

5 juni 2016: Districtkampioenschap D1 en D2

Instap D2

Pupil 1 D2

Pupil 2 D2

Jeugd 1 D2

 

28 mei juni 2016: Districtkampioenschap Divisie 4 en 5

Jeugd 2 divisie 4

Jeugd 2 divisie 5

Junior divisie 4

Junior divisie 5

Senior divisie 4

Senior divisie 5

 

23 april 2016: Regiokampioenschap D1 en D2

Alle uitslagen

 

19 maart 2016: 2e voorwedstrijd verplichte oefenstof D2 en D3

Pre-instap D2

Instap D2

Pupil 1 D2 en D3

Pupil 2 D2 en D3

 

12 maart 2016: 3e voorwedstrijd Keuze, D1 en Jeugd 1 D2/D3

Pupil 1 D1 en Pupil 2 D1

Jeugd 1 D1, Jeugd 2 F, junior/senior divisie 7

Jeugd 1 D2 en D3

Jeugd 2 G en Junior E

Senior D en E

 

12 februari 2016: 2e voorwedstrijd Keuze en D1

Instap D1 en Junior F

Jeugd 1 D1, Jeugd 2 F en Junior/Senior divisie 7

Pupil 1 D1 en Pupil 2 D1

Senior D en Junior G

Senior F en Jeugd 2 H

 

30 januari 2016: 1e voorwedstrijd verplichte oefenstof D2 en D3

Pre-instap D2

Pre-instap D3 en Instap D3

Instap D2

Pupil1 D2 en D3

Pupil2 D2 en D3

 

23 januari 2016: Mini 3-4 kamp voorronde

Uitslag alle teams

 

16 januari 2016: 1e voorwedstrijd Keuze, D1 en Jeugd 1 D2/D3

Instap D1 en Junior F

Jeugd 1 D2 en D3

Junior E en Jeugd 2 G

Senior E en Junior G

Senior F en Jeugd 2 H

 

13 december 2015: Tumblingwedstrijd Abcoude

Uitslagen

 

22 november 2015: Teamwedstrijd

Ochtendronde: D2 en supp E

Middagronde: D1 en supp D F G H