Merel Meertens zilver op District Kampioenschap

Merel Meertens, tweede plaats

Zaterdag 20 mei werd in Amsterdam het District Kampioenschap Turnen van Midden-Nederland en Noord-Holland gehouden.

Merel Meertens had zich als 9e geplaatst voor deze finale. Er werd gestart op het onderdeel sprong en hier liet Merel zien dat zij op deze finale thuis hoorde want van de 36 beste turnsters die zich geplaatst hadden werd zij op dit toestel 4e met een score van 11,750 pnt. Balk blijft altijd een lastig toestel met zijn 10cm breedte, maar Merel wist haar hele oefening op het toestel te blijven staan en werd beloond met 12,000pnt. Op brug werd streng gejureerd en ondanks dat Merel één samenstellingseis mist wat een 0,50pnt waard is, kreeg zij toch 10,650 pnt

Na drie onderdelen geturnd te hebben stond Merel op een vijfde plaats in het klassement en moest zij haar oefening op vloer nog turnen.

Een spannend moment dus, maar dit is haar favoriete onderdeel en gelukkig kon zij haar zenuwen goed in bedwang houden en toonde een prima oefening die beloond werd met 11,350. Al snel werd duidelijk dat dit voldoende was voor een medaille en mocht Merel het zilver in ontvangst nemen.

Merel, gefeliciteerd!