Elsa Kalisvaart regio-kampioen turnen

Afgelopen zaterdag vond het Regio Kampioenschap turnen plaats in Amersfoort. Elsa ( pupil 1 D2) moest het spits afbijten op het lastige toestel balk, maar had haar zenuwen goed onder controle en scoorde 13.850p. Op vloer kreeg zij verdiend 13.700p van de jury. Na drie onderdelen stond Elsa op de 1e plaats. Een spannend moment dus omdat er nog gesprongen moest worden, maar Els liet zich haar podium plek niet meer afpakken en met een totaal score van maar liefst 54.158p werd zij Regio Kampioen van Midden-Nederland! In de 2e wedstrijdronde was het de beurt aan Lynette, Meis en Fee( pupil 2 D2). Ook zij moesten op balk starten en lieten zien klaar te zijn voor deze finale. Lynette scoorde een 1e plaats op brug met een monster score van 14.033 p en werd 3e op vloer. Fee werd 8e  op balk en Meis wist de beste score van hen drieën op sprong neer te zetten en werd 2e op dit onderdeel. In het eindklassement pakte Lynette de bronzen medaille. Fee werd 11e en Meis 13e. Alle vier dames zijn tevens door naar het District kampioenschap op 2 juni.