Elsa Kalisvaart en Lara Peters Turnen B-Finale

Zaterdag 3 juni 2017 werd in Amersfoort de B-finale turnen gehouden voor meisjes van de verplichte oefenstof.
Elsa Kalisvaart en Lara Peters hadden zich weten te plaatsen via twee voorwedstrijden binnen het Rayon van de Vechtstreek voor deze finale in de
categorie: Instap D2. Beide dametjes vonden het best wel spannend en waren een beetje zenuwachtig.

Er moest gestart worden op sprong en Lara liet een mooie handstand platvallen zien welke beloond werd met 13.325 pnt. Wat een 5e plaats opleverde. Elsa had wat pech tijdens haar aanloop waardoor haar sprong niet helemaal goed werd uitgevoerd maar kreeg toch nog 11.275 pnt. van de jury.

Op het onderdeel brug lieten beide dametjes een prima oefening zien wat resulteerde in een 3e plaats voor Lara en 5e plaats voor Elsa. Balk blijft altijd een lastig toestel met zijn 10 cm breedte en hier lieten Lara en Elsa helaas wat punten liggen.

Als laatste was de vloer aan de beurt en ook hier lieten Lara en Elsa een mooie strakke oefening zien. In het eindklassement greep Lara net naast de medailles door als vijfde te eindigen en eindigde Elsa op de 15e plaats.

Goed gedaan meiden!